Aby korzystać z maksymalnej ceny prądu 785 zł/MWh już od 1 grudnia 2022r. należy do 30.11.2022r. złożyć oświadczenie swoich sprzedawców energii. Oświadczenie można składać w formie papierowej lub elektronicznej . Oswiadczenia elektroniczne podpisujemy kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub tzw.profilem zaufanym (e-puap) wzory oświadczeń można pobierać na stronach dostawców energii.
Kategorie
Ostatnie wpisy
- Kto nie musi wystawiac faktur w KSeF ? 6 czerwca 2026
- Darmowy dostęp do KSeF dla klientów naszego biura 17 lutego 2026
- O czym powinien pamiętać przedsiębiorca wchodzący do KSeF 24 stycznia 2026
- Ministerstwo Finansów potwierdza-nie będzie odroczenia KSeF ! 24 listopada 2025
Archiwa
- czerwiec 2026
- luty 2026
- styczeń 2026
- listopad 2025
- październik 2025
- wrzesień 2025
- czerwiec 2025
- kwiecień 2025
- luty 2025
- grudzień 2024
- listopad 2024
- wrzesień 2024
- lipiec 2024
- kwiecień 2024
- styczeń 2024
- październik 2023
- sierpień 2023
- czerwiec 2023
- marzec 2023
- styczeń 2023
- listopad 2022
- sierpień 2022
- czerwiec 2022
- maj 2022
- styczeń 2022
- grudzień 2021
- listopad 2021
- lipiec 2021
- maj 2021
- grudzień 2020
- październik 2020
- lipiec 2020
- czerwiec 2020
- marzec 2020
- styczeń 2020
- grudzień 2019
- listopad 2019
- wrzesień 2019
- luty 2019
- grudzień 2018
- listopad 2018
- wrzesień 2018